monter/ pracownik produkcji, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 33 472 10 42
numer referencyjny
/169/12/2017/AS - 48598

opis stanowiska

Czujesz się dobrze w pracach manualnych, bądź wolisz pracę na hali zautomatyzowanej?. Dobierzemy odpowiednią parcę do Twoich predyspozycji.

Dla naszego klienta lidera w branży automotive szukamy montera.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta
  • miejsce pracy Wilkowyje
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku motoryzacyjnym
  • szkolenia w obszarze jakości
  • atrakcyjny system premiowy
  • praca w systemie 3 zmianowym

zadania

  • przejęcie zmiany
  • obsługa maszyn zgodna z zaleceniami zawartymi w kartach technologicznych, cyklach autokontroli i innych dokumentach określających sposób wykonywania poszczególnych czynności
  • pobieranie materiałów z magazynu do produkcji zgodnie z obowiązującą procedurą
  • bieżące usuwanie usterek wpływających na jakość detalu i estetykę
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • odpowiedzialności
  • dokładności i sumienności
  • dobrej organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie na produkcji nie jest to warunek konieczny