monter skuterów, wrocław

opublikowane
kontakt
iwona jaroszewicz - 501324897, randstad poland
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/287/01/2018/IJ - 49191
kontakt

opis stanowiska

Szukasz ciekawej pracy?

Cenisz pracę w przyjaznej atmosferze?

Pracuj z nami i złóż Swój pierwszy skuter !

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia (do 3000 zł)
  • umowa o pracę
  • wolne weekendy !
  • benefity (opieka medyczna,karta sportowa, zniżki do kin

restauracji)

  • bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską
  • oferta pracy tymczasowej, możliwość zatrudnienia na stałe

zadania

Od kiedy? OD ZARAZ

Twoje zadania:

  • praca stanowiskowa przy składaniu skuterów elektrycznych
  • składanie i montaż komponentów zgodnie z instrukcją
  • obsługa elektronarzędzi

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

Kliknij APLIKUJ, podaj Swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie!!!