monter-spawacz, gdynia

kontakt w randstad
katarzyna zalewska - 667885855, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
gdynia, pomorskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/63/04/2018/KZ - 53783

opis stanowiska

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku i zajmującej się samochodami? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest własnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób na stanowisko: monter-spawacz.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (docelowo przejście na zatrudnienie do klienta!),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie stałe+premie za produktywność (od 500 zł brutto/msc nawet do 1500 zł brutto/msc) +możliwość wypracowywania nadgodzin,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenia posiadanych umiejętności,
  • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania

  • montaż i spawania mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej na podstawie rysunku technicznego,
  • praca na linii produkcyjnej.

oczekujemy

  • silnej motywacji do pracy,
  • uprawnień spawalniczych,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • sumienności, rzetelności oraz gotowości do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!