monter specjalista, stargard

kontakt w randstad
ewelina rudzińska - 697700371, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/501/06/2018/ER - 52185

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem? Lubisz majsterkować? Urządzenia, maszyny to Twój żywioł?

Mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Obecnie, dla Naszego Klienta Cargotec Poland Sp. z o.o / KALMAR – lidera produkcji maszyn do przeładunku kontenerów poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

MONTER SPECJALISTA

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę tymczasową na długi okres czasu - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny; z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z pakietem premii (miesięczna – frekwencyjna, kwartalna – jakościowa)
  • smaczne, domowe obiady na stołówce
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, platforma rabatowa)
  • opiekę konsultanta na miejscu

zadania

  • montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

oczekujemy

  • motywacji do pracy i chęci podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
  • wykształcenie mechaniczne/ techniczne
  • zainteresowania majsterkowaniem
  • doświadczenie w pracy na produkcji bądź na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • gotowości do pracy w systemie 1-zmianowym (7.00-15.00)

Zainteresowany?

Wystarczy tylko, że wyślesz nam sms o treści "PRACA" pod numer 697700371

A na pewno skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie.

Praca tymczasowa