monter urządzeń automatyki przemysłowej, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra czech+48 501333191
numer referencyjny
/29/12/2018/AC - 55459

opis stanowiska

Znasz rysunek techniczny i chciałbyś wykorzystać go w praktyce? Znasz podstawy schematów elektrycznych i chcesz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę?

Mamy pracę u lidera w branży automatyki przemysłowej w świetnej lokalizacji w

Katowicach!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w obszarze najnowocześniejszych technologii
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne benefity (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, platforma benefitowa itp)
  • premie miesięczne, kwartalne, wakacyjne i roczne
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • dogodna lokalizacja w Katowicach (Zawodzie)

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej i urządzeń wchodzących w jej skład
  • montaż szaf sterowniczych
  • przestrzeganie norm jakościowych
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z wydziałami firmy (inżynieria, magazyn itp) w celu wprowadzania usprawnień i rozwiązywania problemów

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • dużym atutem będzie doświadczenie przy montażu urządzeń elektromechanicznych
  • min. podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • chęć rozwoju w obszarze automatyki przemysłowej