monter urządzeń i maszyn produkcyjnych, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,500 / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy
3,500 / M-C

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/661/03/2021/MG - 69114

opis stanowiska

Poszukujesz dobrej pracy na 2 zmiany? Masz doświadczenie w pracy z elektronarzędziami? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

oferujemy

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, składki, podatek)

·        pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku

·        wynagrodzenie 3500zł brutto miesięcznie

·        możliwość rozwoju osobistego

·        lokalizacja: Park Przemysłowy

zadania

·        montaż urządzeń i maszyn dla przemysłu spożywczego

·        wiercenie dziur, skręcanie

·        składanie urządzeń zgodnie z wytyczonym rysunkiem technicznym

·        praca z urządzeniami drobnymi (kilka kg) i wielkimi (do 2 ton)

oczekujemy

  • doświadczenie w ślusarstwie, mechanice, montażu
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi, takich jak: szlifierka kątowa, wiertarka stołowa, suwmiarka (mile widziane)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic będą dodatkowym atutem