monter wyższa stawka, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
17.00 - 20.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna niedźwiecka+48 663 308 200
numer referencyjny
/311/12/2018/AN - 55737
klient
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Oddzia

opis stanowiska

Jeśli, poszukujesz stałej pracy, a także jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie III zmianowym, to jest to oferta właśnie dla Ciebie. Obecnie do fabryki B/S/H/ producenta sprzętu gospodarstwa domowego, poszukujemy osób na stanowisko: monter

oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 19-22 brutto/h
  • pracę w systemie III zmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B/S/H/
  • praca w dobrze skomunikowanej części Wrocławia Żmigrodzka 143

zadania

  • montaż komponentów przy linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej,
  • kontrola wizualna produktu
  • dbanie o bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy

oczekujemy

  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • pozytywnego nastawienia
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem