monter zaworów, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693 470 490
numer referencyjny
/191/01/2019/MI - 55974

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w okolicach FAT-u ? Interesuje Cię praca zmianowa ? Cechuje Cię precyzja i dokładność ? Mamy pracę która Cię zainteresuje ! Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko : Monter zaworów.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną szansą na przejęcie przez Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • dodatkowe premie kwartalne,
  • dodatek za pracą w nocy,
  • dodatek za pracę w nadgodzinach,
  • dofinansowaną stołówkę na terenie fabryki,
  • dogodny dojazd - okolice FAT-u,
  • zabezpieczony i darmowy parking zarówno dla aut jak i dla rowerów,
  • liczne dodatkowe benefity w tym min. dofinansowana karta na zajęcia sportowe, prywatna opieka medyczna, oraz atrakcyjne zniżki do wielu lokali handlowo usługowych

zadania

  • samodzielny montaż części,
  • testowanie i kontrola wizualna części.
  • pakowanie gotowego produktu,
  • pomocnicze prace fizyczne.

oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze montażu,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.