monter, cieszyn

kontakt w randstad
monika kasolik - 334725203, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
cieszyn, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/209/08/2018/MK - 53241

opis stanowiska

Chcesz pracować w dużej, stabilnej firmie, o dominującej pozycji na rynku? Dobrze trafiłeś! Firma oferująca nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu poszukuje obecnie: montera

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacane składki ZUS, gwarantowane świadczenia i urlop) z możliwością nawiązania długofalowych relacji z Klientem,
  • wynagrodzenie od 2100 zł do 3000 zł brutto
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia,
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa OK System (już od 40zł/miesięcznie), dobrowolne ubezpieczenie grupowe w PZU,
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas.

zadania

  • montaż urządzeń elektrycznych oraz energetycznych,
  • kontrola jakości produktu,
  • zapewnienie produkcji zgodnie z wyznaczonymi standardami jakościowymi i ilościowymi.

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku: elektryka, elektromechanika, elektronika lub automatyka,
  • mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń aparatury gazowej,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość normy ISO/IEC 17025,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.