monter, plewiska

lokalizacja
plewiska, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina pańczyk+48 667580075
numer referencyjny
/497/04/2021/KP - 69705

opis stanowiska

Szukasz pracy od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukiwani - monterzy

Miejsce pracy - Plewiska

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj - aplikuj lub zadzwoń/wyślij SMS o treści ,,Monter" na numer 667 580 075, a my odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami oferty.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i urlopy wypoczynkowe)
  • pracę w trybie II-zmianowym (6-14, 14-22)
  • wynagrodzenie: 21-25 zł brutto/h + do 15% premii po 3 miesiącu ! (zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata)
  • praca w zgranym zespole
  • benefity w postaci: karty sportowej, opieki medycznej, zniżek na zakupy online

zadania

  • obsługa elektronarzędzi
  • montaż konstrukcji
  • czytanie rysunku technicznego

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego, zdolności manualnych, umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • wykształcenie – zawodowe lub średnie, kierunki powiązanie z mechaniką/ mechatroniką ( mile widziane )