monter, pyrzyce

lokalizacja
pyrzyce, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
17
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

paulina robak+48 607302407
numer referencyjny
/82/08/2020/PR - 64918

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Jesteś osobą dociekliwą i lubisz podejmować nowe wyzwania? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę w firmie prężnie działającego producenta grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy,
  • atrakcyjną stawkę godzinową (podstawa + premię),
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • perspektywę długotrwałej współpracy i możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę.

zadania

  • montaż elementów grzejnych,
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń.

oczekujemy

  • wykształcenie - min. podstawowe, mile widziane zawodowe lub średnie,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego lub chęć do jej nabycia,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Czekamy na Ciebie, aplikuj online!