monter, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,900 - 3,500 PLN

liczba wakatów
16
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/446/04/2019/TK - 58055

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji? Możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym na Zagórzu? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjną stawkę 17,28zł/h (2900zł brutto miesięcznie) i premię w wysokości 21% zarobku (łącznie do 3500zł brutto- ok. 2500 "na rękę")
  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu- przystanek Zagórze Pekin
  • docelowe zatrudnienie na stałe bezpośrednio w strukturach firmy

zadania

  • proste prace produkcyjne- obsługa maszyn, montaż- dział prasy
  • bieżąca kontrola jakości
  • oklejanie elementów
  • przygotowanie gotowego produktu do wysyłki

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane, lecz niewymagane- posiadanie doświadczenie w pracy na produkcji

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie i poczekaj na telefon!