monterka/ monter, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,200 - 2,300 PLN / M-C

liczba wakatów
5
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

martyna kaczmarczyk+48 605331570
numer referencyjny
/49/11/2018/MK - 54922
klient
Habasit Polska Sp. z o.o. oddział Sosnowiec

opis stanowiska

Szukasz pracy na produkcji i zależy Ci na komfortowych warunkach pracy? - Mamy dla Ciebie ofertę!

Poszukujemy osób do prostych prac montażowych w Sosnowcu!

Aplikuj, zadzwoń lub przyjdź do naszego biura i poznaj szczegóły - 605 331 570 Martyna Kaczmarczyk!

Randstad ul. Chorzowska 6 Katowice

oferujemy

  • komfortowe warunki pracy ( ciche, czyste stanowisko pracy)
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością stabilnego zatrudnienia bezpośrednio pod firmą
  • premie roczne, wczasy pod gruszą i inne dodatki
  • pracę tylko na 2-zmiany ( bez nocek)
  • wypłatę zawsze na czas
  • opiekę konsultanta Randstad i cotygodniowe dyżury w zakładzie pracy.

zadania

  • montaż plastikowych elementów według instrukcji,
  • dbanie o porządek na stanowsku pracy,
  • współpraca z innymi działami ( przygotowanie produkcji, magazyn)

oczekujemy

  • chęci do pracy i zaangażowania,
  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany
  • mile widziane doświadczenie na produkcji, montażu lub innej pracy fizycznej ( nie wymagane!)