monter/ka, namysłów

lokalizacja
namysłów, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

dominika mikołajko+48 505105141
numer referencyjny
/608/10/2017/DM - 47548

opis stanowiska

Chcesz pracować w nowoczesnej hali przy produkcji najwyższej jakości sprzętu elektronicznego? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i długofalowej współpracy w miłej atmosferze? Masz szansę pracować w firmie, która współpracuje z największymi producentami sprzętu AGD na świecie!

Poszukujemy osób do pracy w Namysłowie na stanowisku:

monter/monterka

oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie (podstawa + dodatki)
  • umowę o pracę tymczasową ( składki ZUS + płatny urlop + pozostałe świadczenia)
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • dofinansowanie kosztów dojazdu
  • pakiet benefitów pracowniczych ( prywatna opieka medyczna + karta sportowa + zniżki do sklepów)
  • spotkanie z mikołajem i paczki na święta dla dzieci

zadania

  • praca przy linii produkcyjnej
  • kontrola jakości wyrobów
  • zachowanie porządku w miejscu pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

Wyślij SMS o treści "praca", zadzwoń lub zaaplikuj. Skontaktujemy się z Tobą!!!

Numer telefonu 505 105 141