monter/ka, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aneta siwacka - 667-110+48 098
numer referencyjny
/41/11/2019/AS - 61311

opis stanowiska

Szukasz pracy?

Chcesz mieć zawsze wypłatę na czas ?

Chcesz pracować TYLKO na 2 zmiany?

Oczekujesz, że Twój pracodawca zapewni Ci transport do i z pracy?

SKORO NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIEDZIAŁEŚ/ ŁAŚ: "TAK"-

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE! Zaaplikuj lub wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 667-110-098  a skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • pracę w systemie II zmianowym (6-14, 14-22) pon -pt
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony (umowa w pełni oskładkowana, z naliczającym się urlopem)
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • premię w wysokości do 18% wynagrodzenia
  • możliwość pracy w nadgodziny
  • dobrą atmosferę na stanowisku pracy
  • bezpłatny dojazd z różnych miast na terenie śląska

Dodatkowo, wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • proste prace montażowe
  • obsługa i nadzór maszyn
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do pracy

Zaaplikuj lub wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 667-110-098  a skontaktujemy się z Tobą!