monterka/monter, białystok

lokalizacja
białystok, podlaskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/328/03/2018/AT - 50357

opis stanowiska

Czy myślałaś/eś kiedykolwiek o pracy która nie zaprząta Ci głowy po godzinach, dzięki której masz czas dla siebie i rodziny, w niestresującej atmosferze, w której siedzisz i montujesz – nic trudnego nie wykonujesz?:)

Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisko:

monterka/monter

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę która nie będzie "na chwilę", pracę z możliwością długofalowej współpracy u Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością dodatkowego zarobku w soboty
  • prywatną opiekę medyczną + kartę sportową
  • bogaty pakiet socjalny
  • dofinansowania pieniężne do wakacji i inne
  • pomoc w problemach i stałą opiekę konsultanta

zadania

  • drobne i lekkie prace manualne
  • prace montażowe

oczekujemy

  • możliwości pracy na 2-zmiany
  • motywacji i chęci do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a , wyślij nam swoją aplikację poprzez przycisk "Aplikuj"

lub wyślij sms o treści PRACA na numer 506 463 307– oddzwonimy :)

agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

oferta pracy tymczasowej