monter/monterka, bażanowice

lokalizacja
bażanowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena ficek+48 605302604
numer referencyjny
/164/11/2020/MF - 66560

opis stanowiska

Szukasz lekkiej pracy na produkcji? Może potrzebujesz pracy od zaraz? Służymy pomocą! Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta, osób do pracy w lokalizacji: Bażanowice. Nie wahaj się, aplikuj!

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze (3000 zł brutto miesięcznie)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

zadania

  • montaż wodomierzy - praca manualna, precyzyjna
  • kontrola jakościowa części i podzespołów
  • testowanie i pakowanie wyrobów gotowych

oczekujemy

  • dokładności, sumienności w wykonywaniu prac
  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym