monter/serwisant sieci komputerowych, rybnik

lokalizacja
rybnik, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna nowak+48 697170383
numer referencyjny
/156/01/2019/JN - 55942

opis stanowiska

Szukasz pracy? Chcesz rozwijać swoje zdolności komputerowe?

Świetnie - mamy ofertę pracy, gdzie i dobrze zarobisz i nabędziesz nowych umiejętności.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i umiejętności (od 3400-5100 brutto)
  • pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:00 na miejscu lub w delegacjach od poniedziałku do piątku (delegacje są dodatkowo płatne)
  • delegacje na początku pracy odbywają się często lub w ciągłości
  • system premiowy dla zaangażowanych pracowników

zadania

  • podłączanie komputerów do sieci
  • konfigurowanie sieci
  • instalowanie programów
  • podpinanie dysków USB
  • wsparcie elektromonterów

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w delegacjach od poniedziałku do piątku
  • doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności w dziedzinie komputerowo-internetowej
  • prawa jazdy kat. B
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zaangażowania w projekty