(moortel) elektromechanik utrzymania ruchu / belgia - rekrutacja prowadzona online, oudenaarde

lokalizacja
oudenaarde, zagranica
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667890038
numer referencyjny
/397/02/2020/BS - 62847

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą w firmie o doskonałej pozycji rynkowej? Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym?

Dobrze trafiłaś/eś! Mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 16,47 € brutto za godzinę & dodatek zmianowy 0,71 € brutto za godzinę
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • belgijska umowa o pracę
  • tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
  • praca w systemie dwu zmianowym
  • możliwość stałej współpracy (po przepracowanych 12 miesiącach kontrakt bezpośrednio z firmą)
  • zakwaterowanie (w pełni wyposażone mieszkanie, dzielone przez dwie osoby, 20 min. od pracy, koszt od 75 Euro do 100 Euro tygodniowo)

zadania

  • realizowanie planów przeglądów i serwisowania maszyn produkcyjnych
  • przeprowadzanie bieżących elektromechanicznych napraw usterek i awarii (w tym układy pneumatyczne i hydrauliczne)

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (komunikatywny)
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • biegłość w posługiwaniu się rysunkami technicznymi oraz schematami elektrycznymi
  • wykształcenie kierunkowe
  • własny samochód (pracodawca zwraca koszty dojazdów na miejscu, 3 € dziennie)

Serdecznie zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem (+) 48 667890038.