możliwość rozwoju dla inżynierów, namysłów

lokalizacja
namysłów, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/188/10/2020/MK - 66023

opis stanowiska

Dołącz do zespołu specjalistów i rozwijaj swoje umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • realne możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego
  • udział w szkoleniach specjalistycznych ( w tym językowych)
  • pakiety: medyczny, socjalny
  • dofinansowanie do dojazdów lub pakiet relokacyjny

zadania

  • nadzór jakościowy nad procesem produkcji elektronicznej
  • inicjowanie działań prewencyjnych i korygujących oraz monitorowanie ich skuteczności
  • analizowanie problemów produkcyjnych pod kątem jakości
  • poszukiwanie przyczyn powstawania problemów jakościowych i możliwych rozwiązań

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika lub pokrewne
  • min. dwóch lat doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi i metod jakościowych