murarz pieców przemysłowych, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

aleksandra paździor+48 601062557
numer referencyjny
/32/12/2018/AP - 55462

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Dla naszego klienta - firmy realizującej projekty ogniotrwałe w najróżniejszych gałęziach przemysłu - poszukujemy pracowników na stanowisko: murarz pieców przemysłowych (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta).

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • niezbędne szkolenia, narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • dodatkowe świadczenia: diety, premie uznaniowe
  • zakwaterowanie oraz transport podczas wyjazdów delegacyjnych

zadania

  • prace budowlane, wyburzenia starych i montaż nowych wyłożeń ogniotrwałych na piecach przemysłowych, węzłach energetycznych, szybowych piecach wapienniczych
  • prace montażowe w delegacji (4-6 tygodniowe wyjazdy)
  • współpraca z innymi stanowiskami (murarze, pomocnicy, spawacze, operatorzy wózka widłowego)

oczekujemy

  • wiedza z zakresu montażu materiałów ogniotrwałych, wiedza ogólnobudowlana
  • umiejętność murowania, torkretowania (natrysk), wykonanie szalunków
  • umiejętność spawania, uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, prawo jazdy - mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - mile widziana