napełniacz butli gazowych, pruszcz gdański

lokalizacja
pruszcz gdański, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kwiatkowska+48 785620039
numer referencyjny
/175/11/2020/PK - 66563

opis stanowiska

Jeśli masz uprawnienia UDT i jesteś osobą odpowiedzialna i zorganizowana - ta praca jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta, francuskiego przedsiębiorstwa chemicznego, specjalizującego się w produkcji gazów przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko Napełniacz butli gazowych

Miejscowość: Pruszcz Gdański

oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w systemie 1-zmianowym (8-16)
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę przez Agencję Pracy Randstad na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Miłą atmosferę pracy
  • Podstawę + premię kwartalną
  • 3 dodatkowe dni płatnego urlopu w roku

zadania

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa
  • Obsługa urządzeń do napełniania butli mieszaninami gazów
  • Obsługa systemu przygotowywania butli
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkowanych mieszanin gazowych

oczekujemy

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej
  • Uprawnienia na wózki widłowe + doświadczenie w obsłudze
  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, sumienność, umiejętność współpracy