napełniacz gazów sprężonych, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667 966 887
numer referencyjny
/61/03/2019/PP - 57113

opis stanowiska

Szukasz pracy blisko domu? w pracy liczy się na ciebie stabilizacja i możliwość rozwoju zawodowego? Pracuj dla światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Czekamy na Twoją aplikację! Liczba wakatów ograniczona.

oferujemy

  • kodeksową umowę o pracę
  • stała podstawa + do 10% premii kwartalnej oraz 5% dodatku zmianowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6-14, 14-22)
  • wolne weekendy
  • dodatkowy jeden dzień płatnego urlopu
  • przyuczenie do procesu napełniania butli

zadania

  • przeprowadzanie czynności związanych z napełnianiem butli zgodnie z instrukcją
  • kontrola parametrów
  • obsługa wózka widłowego
  • transport wewnętrzny butli - załadunek/rozładunek
  • selekcja butli według zamówień klienta
  • wypełnianie rejestru zadań i dokumentacji administracyjnej

oczekujemy

  • uprawień do jazdy wózkiem widłowym (UDT)
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • podstawowej znajomości komputera