nastawiacz maszyn produkcyjnych [rekrutacja prowadzona online], piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

iwona bis-sieja+48 512974066
numer referencyjny
/331/08/2019/IB - 60132

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której możesz się rozwijać? Posiadasz wykształcenie techniczne, a obsługa maszyn produkcyjnych nie stanowi dla Ciebie problemu? Jesteś gotowy nabyć nowe umiejętności i nie boisz się wyzwań? Już dziś dołącz na stałe do zespołu firmy Signify będącej liderem na rynku produktów oświetleniowych!

Oferta pracy na stanowisko nastawiacza maszyn produkcyjnych.

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki (m.in. premia kwartalna, frekwencyjna),
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, dopłaty do wczasów, paczki świąteczne itp.),
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

zadania

  • nastawianie i obsługa maszyn produkcyjnych,
  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • realizacja planu produkcji i harmonogramu zadań,
  • niezwłoczne usuwanie niezgodności,
  • efektywne wykorzystanie materiałów do produkcji,
  • rozliczenia zużycia materiału,
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego i czystości maszyn.

oczekujemy

  • chęci podjęcia współpracy na dłuższy okres,
  • dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym),
  • doświadczenia w pracy przy liniach produkcyjnych/obsłudze maszyn,
  • wykształcenia technicznego/mechanicznego,
  • zaangażowania w powierzane obowiązki,
  • znajomość systemów SAP, Sykop, ETQ oraz programów Word i Excel będzie dodatkowym atutem.