.net developer, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/393/04/2021/AJ - 69676

opis stanowiska

Dołącz do zespołu tworzącego rozwiązania w zakresie handlu elektronicznego, realizacji zamówień i dystrybucji paczek opartych na technologii.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z .Net i chcesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne, aplikuj, porozmawiajmy.

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (po pandemii)
  • możliwości rozwoju: plan rozwoju osobistego, dostęp do platform e-learningowych (Udemy, Lynda.com), dzielenie się wiedzą, szkolenia i programy rozwoju zawodowego, ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji
  • pakiet socjalny dla pracowników: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna - LuxMed, karta MultiSport, pakiet socjalny, program poleceń pracowniczych (do 1500 USD na rekomendowanego kandydata)
  • biuro w centrum miasta z bezpłatnym miejscem parkingowym, parkingiem dla rowerów, strefą relaksu (ping-pong, piłkarzyki) i w pełni wyposażoną kuchnią, darmowymi napojami i przekąskami
  • imprezy i konferencje integracyjne

zadania

  • rozwój oprogramowania przeznaczonego dla logistyki e-commerce
  • współpraca z programistami, QA, analitykami biznesowymi, architektami, product ownerami
  • planowanie automatyzacji i wykonywanie testów jednostkowych
  • współpraca z zespołem w Polsce oraz zagranicą

oczekujemy

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania inżynierii komputerowej lub pokrewnej dziedzinie
  • min 3 letniego doświadczenia jako programista .Net w środowisku Agile
  • doświadczenia z SQL Server lub innymi bazami danych
  • doświadczenie w rozwoju MicroServises
  • doświadczenia w zautomatyzowanych testach jednostkowych
  • doświadczenia w CI/CD (preferowane TeamCity/Octopus)