.net developer, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/612/01/2018/AW - 54125

opis stanowiska

Chcesz rozwijać aplikacje webowe i używać języka angielskiego w codziennej pracy? Jeśli tak, zaaplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (prywatne opieka medyczna, karta multisport itp.)
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • pracę w zespołach scrumowych

zadania

  • projektowanie i programowanie aplikacji webowych
  • utrzymanie istniejących rozwiązań
  • praca w scrumie

oczekujemy

  • minimum dwuletniego doświadczenia jako programista .Net
  • bardzo dobrej znajomości platformy .Net
  • znać technologie webowe (JavaScript, JQuery, CSS, AngularJS, Bootstrap)
  • znać środowisko Visual Studio oraz bazy danych Microsoft SQL Server