.net lead developer, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta fraś-ławczys+48 +48 695 951 831
numer referencyjny
/283/10/2020/EF - 66100

opis stanowiska

Jako .NET Lead Developer dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za współtworzenie architektury aplikacji/rozwiązań. Naszym głównym celem jest zapewnienie łatwej w obsłudze i ustandaryzowanej platformy programistycznej dla naszych specjalistów. Pracując jako członek zespołu będziesz brał/brała aktywny udział w poszukiwaniu, projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu nowych technologii programistycznych.

oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Szkolenia, certyfikaty - dopasowane do wybranego kierunku rozwoju zawodowego
  • Darmowe lekcje angielskiego
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Karta MultiSport z 50% dofinansowaniem
  • Przedszkole obok biura
  • Parking dla rowerów
  • Strefy relaksu i rozrywki, imprezy sportowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia

zadania

  • Projektowanie architektury aplikacji
  • Tworzenie oprogramowania i automatyzacja pracy
  • Administracja i utrzymanie aplikacji
  • Czynny udział w ustalaniu i utrzymaniu nowoczesnych standardów developerskich przy tworzeniu kodu
  • Praca w oparciu o SCRUM
  • Aktywne wsparcie zespołu przy wykonywaniu zaplanowanych zadań,
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zdobytym przy realizacji dotychczasowych projektów

oczekujemy

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w zespole developerskim .NET tworzącym wielowarstwowe aplikacje,
  • Umiejętność pisania wysokiej jakości kodu,
  • Znajomość technologii .NET,
  • Znajomość ASP .NET Core,
  • Znajomość Angular,
  • Znajomość języka angielskiego (B2/C1),

NICE TO HAVE

  • Znajomość Typescript,
  • Znajomość REST,
  • Znajomość Azure DevOps,
  • Znajomość Power Shell,
  • Wiedza w obszarze administrowania systemami Windows.