new business manager (dział mediów), kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/264/03/2020/AJ - 63196

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się agencji digitalowej realizującej interaktywne działania 360° dla największych marek w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko New Business Manager.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niekorporacyjną atmosferę w pracy,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • prywatna opieka medyczna i karta sportowa,
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach,
  • chill room,
  • owoce i słodkości.

zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie relacji z obecnymi klientami,
  • przygotowywanie ofert i ich prezentacja,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • analiza rynku i konkurencji.

oczekujemy

  • znajomości narzędzi i sposobu zakupu powierzchni reklamowych: reklama w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), Programmatic Buying (Adform, DoubleClick), Google Ads (gdn, search, youtube, merchant center), Linkedin, Twitter,
  • znajomości specyfiki rynku mediów,
  • znajomości zasad planowania mediów,
  • doświadczenia w pozyskiwaniu briefów mediowych,
  • doświadczenia we współpracy z działem mediów lub domem mediowym.