node.js developer, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/222/04/2021/AJ - 69539

opis stanowiska

Masz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania?

Lubisz realizować ciekawe projekty, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności?

Interesuje Cię świat mCommerce?

Nie czekaj, aplikuj, dołącz do teamu realizującego projekty dla znanych i lubianych marek!

oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym, dostosowane do umiejętności
  • zatrudnienie na B2B
  • możliwość pracy z klientami z całego świata
  • rozwój zawodowy, korzystanie z nowych technologii
  • work life balance
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pełnej lub częściowej pracy zdalnej
  • opieka medyczna, karta sportowa, zajęcia z angielskiego

zadania

  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla znanych i lubianych marek zarówno lokalnych jak i globalnych
  • rozwój i optymalizacja oprogramowania warstwy serwerowej - REST API, mikroserwisy, kolejki i integrację z systemami zewnętrznymi
  • tworzenie dokumentacji
  • praca z zespołami projektowymi (analitykami, inżynierami oprogramowania

oczekujemy

  • solidnej wiedzy z zakresu JavaScript/ TypeScript oraz Node.js
  • doświadczenia w korzystaniu z freamworków: Hapi, Express, Nest.js lub podobnymi,
  • doświadczenia w testowaniu Unit i E2E (np. Jest),
  • doświadczenia z bazami danych SQL i ORM, takimi jak Sequelize lub TypeORM
  • znajomości rozwiązań chmurowych typu AWS, Azure, GCP, Firebase itp.,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z klientami oraz zespołem
  • znajomości metodologii Agile i metodyk wspierających pracę projektową