nowe miejsca pracy w nowej wsi legnickiej - produkcja, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/319/12/2018/EO - 55743

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy.

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI "PRACA " NA NUMER

665 -955-991

A MY ODDZWONIMY! :)

Dla jednego z naszych Klientów w okolicy Legnicy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

pracownik montażu

Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka

oferujemy

pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- darmowy dojazd do pracy ( dojazdy z Wałbrzycha, Strzegomia, Świebodzic oraz Jawora

-premię frekwencyjną plus premię jakościowo-wydajnościową co miesiąc

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego

- terminowe wynagrodzenie!

- bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji

zadania

- obsługa maszyn na stanowisku pracy

- praca z komputerowym systemem wspomagającym produkcję

- nadzór nad prawidłowym wykonaniem produktu

- praca w ustalonym takcie

- dbałość o czystość maszyn na stanowisku pracy

- przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami

- przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

- doświadczenie na produkcji – mile widziane

- zdolności manualne i spostrzegawczość

- otwartość i komunikatywność

- rzetelność i zaangażowanie