obsługa klienta- prace pomocnicze na sklepie, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marcin baliszewski+48 +48697800853
numer referencyjny
/122/12/2017/NK - 48564

opis stanowiska

Jesteś sumienny i zorganizowany? Chcesz pracować w ciekawym miejscu? Ta praca jest specjalnie dla Ciebie. Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z klientem ? Koniecznie zaaplikuj na to ogłoszenie .Sklep na lotnisku Chopina, mamy konkurencyjnie wysokie stawki dla naszych pracowników .

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w miłym i energicznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientem
  • atrakcyjna stawka godzinowa 16 zł netto za godziny dzienne (06:00-22:00), 18 zł netto za godziny nocne (22:00-06:00) oraz niedziele i święta.

zadania

  • obsługa klienta
  • przyjmowanie dostaw
  • sprzedaż produktów

oczekujemy

  • zorientowanie na klienta i pracę zespołową
  • dokładność oraz umiejętność zarządzania swoim czasem
  • dokładność i precyzja powierzonych do wykonania zadań