obsługa klienta w dziale finansowym, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna malinowska+48 607304505
numer referencyjny
/395/12/2018/JM - 55821

opis stanowiska

oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie zewnętrzne)

- pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

- 4300 zł brutto za miesiąc

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- karta żywieniowa 190 zł co miesiąc

- praca w godzinach 8:00 - 18:00 w wybranych 8

zadania

- Zarządzanie przydzielonym portfelem Klientów w zakresie kontaktu z Klientem, ustalenie warunków

współpracy, podpisanie dokumentów i wprowadzenie danych do systemu

- Prowadzenie rozmów telefonicznych, korespondencji mailowej z klientami z utrzymaniem wysokich

standardów obsługi Klienta

- Proaktywna obsługa Klienta, negocjowanie warunków umowy

- Dbanie o dostarczanie wyników w określonym czasie

- Współpraca z innymi działami

- Działania administracyjne związane z procesem obsługi Klienta

oczekujemy

- wykształcenie średnie/ wyższe

- min. rocznego doświadczenia w obsłudze Klienta w sektorze finansowym

- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność, inicjatywa, umiejętność podejmowania decyzji, nawiązywania relacji z rozmówcą

- wysokie zdolności organizacyjne

- umiejętność obsługi komputera (Word, Excel ),

- mile widziana znajomość programu LEO, LEO FK, DEF 3000