oczyszczacz odlewów, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna badowska+48 603304706
numer referencyjny
/234/10/2020/KB - 66059

opis stanowiska

Chcesz być częścią zespołu, który tworzy innowacyjne rozwiązania zmniejszające masę pojazdu, przeznaczone dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 2 miesięcy (z możliwością dalszej współpracy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii (średnie wynagrodzenie miesięczne około 2900 netto)
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień (SEP, uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym)
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • czyszczenie odlewów aluminiowych
  • obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku pracy (szlifierki)
  • znakowanie powierzchni odlewu we wskazanych miejscach
  • układanie odlewów do pojemnika według standardów
  • wypełnianie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • znajomości narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz, na okres około 2 miesięcy lub dłużej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji seryjnej