office manager / asystentka/asystent zarządu, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/412/02/2021/AP - 68269

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura? Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację? Aplikuj na naszą ofertę i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Umowę o pracę, dogodny system czasu pracy, wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinasowanie do wczasów
  • Stabilne zatrudnienie

zadania

  • Wsparcie zespołu zarządzającego zakładem produkcyjnym we wszelkich pracach związanych z utrzymaniem centrum, obsługą administracyjną oraz kontaktami z firmami współpracującymi
  • Sporządzanie raportów, analiz (praca na danych finansowych), przygotowywanie profesjonalnych prezentacji
  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi dla obiektu
  • Kompleksowa organizacja pracy biura
  • Obsługa klienta
  • Koordynacja obiegu dokumentów finansowych oraz przygotowywanie rozliczeń.

oczekujemy

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura oraz obsługą klienta,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość Microsoft Office – doświadczenie w przygotowywaniu, zestawianiu i analizowaniu danych
  • Umiejętność przygotowywania profesjonalnych prezentacji oraz formalnej korespondencji,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i kultury osobistej,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie -B2