online advertising specialist, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena girgiel+48 667 100 782
numer referencyjny
/480/04/2021/MG - 69691

opis stanowiska

Masz doświadczeniu w zarządzaniu kampaniami Google Ads lub Facebook Ads? Google Analytics nie ma przed tobą tajemnic? Praca w międzynarodowym środowisku brzmi dla Ciebie interesująco? Jeśli tak, być może szukamy właśnie ciebie. Zaaplikuj i daj się poznać!

zadania

  • Zarządzanie płatnymi kampaniami Google Ads i Facebook Ads (od pomysłu po realizację)
  • Analiza danych w oparciu o dane z Facebook Ads Managera i Google Analytics i opracowywanie wniosków, które pozwolą zwiększyć przychody klientów z miesiąca na miesiąc
  • Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych raportów
  • Analizowanie trendów i doradztwo w zakresie ulepszeń.
  • Działanie zgodne z podejściem „testuj i ucz się” we wszystkich działaniach performance marketingu, opracowywanie testów A / B i dzielenie się wynikami z zespołem
  • Prognozowanie i budżetowanie - zarządzanie płatną działalnością w ramach budżetu i celów CPA
  • Osiąganie miesięcznych celów i wskaźników KPI
  • Opracowanie ogólnej strategii PPC poprzez ścisłą współpracę z Online Ads Managerem i E-commerce Managerem

oczekujemy

  • Ponad 2 lat doświadczenia w prowadzeniu skutecznych kampanii Google Ads
  • Ponad 2 lat doświadczenia w środowisku e-commerce, zarówno po stronie klienta, jak i agencji
  • Dobrej znajomości Google Ads, Google Analytics
  • Znajomość Facebook Ads będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności organizacyjnych, analitycznych i komunikacyjnych
  • Płynnej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Dbałości o szczegóły i przywiązania do detali
  • Doświadczenie w międzynarodowej organizacji będzie dodatkowym atutem