operator automatów tokarskich, siechnice

lokalizacja
siechnice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/48/10/2020/IJ - 65902

opis stanowiska

Zdobądź najlepszą ofertę pracy w Twojej okolicy!

Dołącz do zespołu produkcji w międzynarodowym środowisku i ciesz się pracą w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Siechnicach

Aplikuj i spotkaj się z nami bez wychodzenia z domu!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 3645 brutto
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin, restauracji)
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku

zadania

  • obsługa maszyn
  • załadunek materiału wyjściowego i odbiór detali
  • ocena zgodności wyprodukowanych detali
  • wymiana elementów i narzędzi
  • korygowanie wymiaru w czasie procesu
  • prowadzenie dokumentacji
  • przestrzeganie standardów 5S i BHP

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne mechaniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym