operator automatu szklarskiego, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/149/08/2019/AK - 59969

opis stanowiska

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • umowę o pracę stałą;
  • stabilne wynagrodzenie zawsze na czas (gwarancja corocznej podwyżki);
  • możliwość rozwoju .

zadania

  • obsługa, kontrola i regulacja automatu formującego szkło zgodnie z procedurą;
  • kontrola bieżąca wyrobu: ważenie, analiza wzrokowa, raportowanie;
  • analiza stanu technicznego urządzeń oraz podzespołów;
  • kontrola oraz regulacja parametrów maszyn i procesów;
  • udział w przezbrajaniu maszyn w przypadku zmiany asortymentu, pracach awaryjnych i remontowych.

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego, mile widziane techniczne, mechaniczne;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie o charakterze produkcyjnym będzie mile widziane;
  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu obowiązków;
  • odpowiedzialności, komunikatywności;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym.