operator cnc / tokarz /frezer, vriezenveen

lokalizacja
vriezenveen, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/65/11/2017/DB - 48064

opis stanowiska

interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę za granicą za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii
  • wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
  • dodatki do każdej godziny pracy
  • pracę na dwie zmiany
  • cenne doświadczenie w najbardziej renomowanych holenderskich firmach

zadania

  • obsługa obrabiarek sterowanych numeryczne (tokarki lub frezarki)
  • ustawianie maszyn, dokonywanie drobnych korekt w programie w razie potrzeby
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • praca z rysunkiem technicznym

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy jako frezer lub tokarz min. 2 lata
  • doświadczenie w pracy na 4- lub 5-osiowych maszynach
  • doświadczenie z systemem Heidenhein i/lub Siemens
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz