operator cnc, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka ryba-bokkus+48 697 400 214
numer referencyjny
/209/01/2019/AR - 55992

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy jako Operator CNC, umiesz czytać rysunki techniczne. Zaaplikuj bo szukamy własnie ciebie!

Nasz klient to firma z przeszło 100 letnią historią. To wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności wiedzy i doświadczenia,
  • praca tylko na jedną zmianę od 6:30 do 14:30 od poniedziałku do piątku,
  • dogodny dojazd, zakład znajduję się przy stacji PKM,
  • możliwość pracy w globalnej firmie, która jest liderem w swojej działalności i o trzymała laur Diament Forbes'a 2018,
  • możliwość pracy z w kreatywnym zespole,
  • bonusy roczne,
  • system kafeteryjny,
  • dofinansowanie posiłków,
  • opiekę medyczną i wiele innych benefitów.

zadania

  • obróbka materiałów za pomocą frezarki CNC,
  • samodzielne tworzenie programów do maszyny na podstawie dokumentacji powierzonej lub innych wytycznych,
  • dobór odpowiednich narzędzi oraz metod pracy,
  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyny,
  • dokonywanie okresowych przeglądów maszyny,
  • weryfikacja, jakości obrabianych elementów,
  • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem materiałów do obróbki oraz niezbędnych po zakończonej obróbce na maszynie,
  • współpraca z wydziałami pomocniczymi (montaż, inżynieria, magazyn, testy) w zakresie rozwiązywania problemów i wprowadzania usprawnień.

oczekujemy

  • uprawnienia CNC
  • doświadczenie na stanowisku operatora CNC minimum 1 rok,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • zorientowanie na wyniki,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń 697 400 214