operator cnc, jawor

lokalizacja
jawor, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

beata figurska-czubak+48 697 890 065
numer referencyjny
/22/04/2019/BF - 57645

opis stanowiska

Już niebawem! Rozpoczęcie montażu w fabryce Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze. Jeśli obszar maszyn CNC nie jest Ci obcy, to może Twoja dalsza droga zawodowa jest związana z pracą w najnowocześniejszej fabryce silników na świecie! Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes-Benz Manufacturing Poland.

oferujemy

  • atrakcyjny system szkoleń i rozwoju
  • możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami w branży
  • stabilne zatrudnienie w Mercedes - Benz Manufacturing Poland Sp. z o. o.

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki bloków silników
  • przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń
  • wykonywanie pracy wg standardów Mercedes-Benz Production System (MPS) z dbałością o najwyższą jakość produktu
  • zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią „ciągły rozwój”
  • zapewnienie ciągłości produkcji, wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie
  • przeprowadzanie pomiarów i testów na stanowiskach pracy

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego/średniego (mile widziane w obszarze obróbki skrawaniem)
  • znajomości maszyn i procesów obróbczych (wiercenie, toczenie, frezowanie, honowanie itd.) oraz mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi narzędzi pomiarowych
  • gotowości do wyjazdów zagranicznych
  • rzetelności, dokładności, odpowiedzialności