operator cnc, moszna-parcela

lokalizacja
moszna-parcela, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

dominika jaworska+48 +48 695 794 491
numer referencyjny
/299/10/2020/DJ - 66113

opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

operator CNC

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, dwu zmianowy system pracy (6:00-14:00, 14:30-22:30)
  • wynagrodzenie w wysokości 4500 - 6000 brutto w zależności od doświadczenia
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy po 3 miesiącach próbnych
  • Randstad PLUS: atrakcyjny system benefitów (karta sportowa, opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach, dodatkowo: bilety do kina, zniżki do sklepów oraz restauracji)

zadania

  • obróbka materiałów za pomocą frezarki CNC,
  • dobór odpowiednich narzędzi oraz metod pracy,
  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyny,
  • dokonywanie okresowych przeglądów maszyny,
  • weryfikacja, jakości obrabianych elementów,
  • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem materiałów do obróbki oraz niezbędnych po zakończonej obróbce na maszynie,

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na tokarkach i frezarkach CNC
  • umiejętności programowania tokarki że sterowaniem Fanuc (G-kody z grupy B)
  • umiejętności programowania frezarki że sterowaniem Fanuc lub Haidehain iTNC 530
  • umiejętności pracy z przygotowanym programem na obrabiarkach CNC
  • umiejętności pracy z przygotowanym programem na frezarce CNC
  • wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem, dobór narzędzi oraz parametrów skrawania
  • umiejętności czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi suwmiarka, mikrometr, mikrometr do gwintu, średnicówka.
  • wiedzy na temat technologii frezowania
  • doświadczenia przy produkcji jednostkowej