operator cnc, nowa wieś wrocławska

lokalizacja
nowa wieś wrocławska, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/336/04/2019/MC - 57957

opis stanowiska

Chcesz rozwijać umiejętności jako operator maszyn CNC? Aplikuj i pracuj u lidera branży produkcji elementów statków powietrznych i kosmicznych. Czeka stałe zatrudnienie z pakietem benefitów i możliwością rozwoju zawodowego!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio przez firmę(praca stała)
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych i kulturalnych
  • współpracę długofalową ze stabilnym zatrudnieniem;
  • pracę w systemie 3-zmianowym(6 - 14 - 22)

zadania

  • obsługa maszyn CNC
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • kontrola jakości wykonywanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne + kurs CNC;
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek numerycznych;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • doświadczenia w używaniu narzędzi pomiarowych
  • chęci i motywacji do współpracy długofalowej.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj przesyłając swoje CV - skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie!

Mirella Chołda tel. 667 450 23