operator cnc, swarożyn

lokalizacja
swarożyn, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/36/11/2020/KZ - 66445

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na maszynach CNC? Może jesteś po kursie i szukasz możliwości zdobycia doświadczenia? Mamy dla Ciebie propozycję. Aplikuj!

Lokalizacja: Wędkowy

Zapewniamy darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza, Czarnej Wody.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • szkolenie, które pozwoli na samodzielną pracę na maszynach,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad, następnie możliwość przejścia na zatrudnienie do Klienta,
  • darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza, Czarnej Wody,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie uznaniowe + nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy,
  • dodatkowe benefity (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

zadania

  • profilowania elementów ram lub skrzydeł,
  • nawiercania elementów ram lub skrzydeł pod okłucia,
  • klipsowania i robienia wkrętek,
  • kołkowania elementów.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na maszynie CNC
  • umiejętność obsługi komputera (preferowane wykonywane w przeszłości pracy, która wymagała obsługi programu komputerowego)
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (miarka, suwmiarka) oraz obsługi wkrętarki akumulatorowej,
  • dokładność i utrzymywanie tempa pracy (preferowana osoba, która pracowała w akordzie)
  • zdolność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń dziś!