operator cnc, wodzisław śląski

lokalizacja
wodzisław śląski, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/402/10/2018/PP - 54570

opis stanowiska

Lubisz stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju? Interesuje Cię praca na stanowisku operatora maszyn CNC? Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj tylko wyślij do nas swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (17-25 brutto)
  • atrakcyjne premie miesięczne, roczne
  • pełen pakiet socjalny (m.in. opieka zdrowotna dla pracownika i jego rodziny, karty sportowe, imprezy integracyjne)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży automotive

zadania

  • wytwarzanie wyrobów zgodnie z instrukcją
  • bieżąca kontrola jakości
  • dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • znajomości rysunku technicznego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy