operator cnc, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

izabela wołyńska+48 697240229
numer referencyjny
/471/08/2018/IW - 53506

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie jako operator CNC? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Chcesz pracować na umowę o pracę bezpośrednio w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Zdobądź doświadczenie w firmie specjalizującej się w branży lotniczej i wojskowej! Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • umowę o pracę (praca stała);
  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta;
  • współpracę długofalową ze stabilnym zatrudnieniem;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

zadania

  • obsługa maszyn konwencjonalnych oraz CNC we wszystkich fazach produkcji;
  • kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną.

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek numerycznych lub konwencjonalnych;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • chęci i motywacji do współpracy długofalowej.