operator ekstruzji, ożarów mazowiecki

lokalizacja
ożarów mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/152/08/2020/PZ - 64986

opis stanowiska

aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy specjalisty na stanowisko:

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prace w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • bogaty pakiet socjalny,: wyjazdy integracyjne, wyjścia do teatrów, paczki na święta, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i wiele innych
  • pracę w miłej atmosferze na rzecz uznanego pracodawcy
  • możliwość dynamicznego rozwoju w ramach struktur firmy.

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej ekstruzji/ wytłaczarek w zakresie ustawienia i kontroli parametrów produkcji zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • ocena wizualna jakości produkowanej folii,
  • kontrola parametrów pracy maszyny i urządzeń pomocniczych
  • wykonywanie drobnych bieżących napraw i regulacji zapewniających ciągłość produkcji i dobrą jakość produktu
  • załadunek materiałów, zdejmowanie i paletyzowanie folii
  • wypełnianie wymaganych raportów produkcyjnych, jakościowych oraz wykorzystania materiału i wydajności
  • przestrzeganie obowiązujących w zakładzie wymagań BHP

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne lub wyższe (preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych, mechaniczne lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy przy maszynach i urządzeniach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży opakowań elastycznych z tworzyw sztucznych, przynajmniej podstawowa znajomość technologii ekstruzji folii z tworzyw sztucznych
  • rozwinięte umiejętności analityczne, znajomość komputera (Word, Excel)
  • nastawienie na dokładność wykonywania zadań i realizację celów
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,