operator jakości - nowa rekrutacja online, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marta zyguła+48 501 332 452
numer referencyjny
/334/03/2020/KS - 64307

opis stanowiska

Pracując 4 dni, odpoczywaj 4 dni ! Na pełnym etacie i umowie o pracę ! Gwarantujemy transport !

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • udział w szkoleniach wdrażających
  • wynagrodzenie minimum 3600 zł brutto + premie !
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do dwudaniowych obiadów
  • nauczymy Cię wszystkiego jeśli tylko chcesz rozwijać się zawodowo
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT z dolnego śląska z ponad 50 przystanków m.in.: Głuszyca, Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Nowa Ruda, Strzegom

zadania

  • laboratoryjna kontrola jakości
  • obsługa komputera/ paneli dotykowych

oczekujemy

  • doświadczenie przy kontroli jakości
  • gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym (4 dni po 12 H i 4 dni wolnego)

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „OPERATOR JAKOŚCI” z Twoim imieniem pod numer telefonu  501 332 452, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.