operator/-ka linii produkcyjnej, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
17.27 - 20.24 PLN za godzinę

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marika majchrowska+48 501324192
numer referencyjny
/376/05/2019/MM - 58551
klient
Ferrero Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Chcesz sprawdzić, jak powstają najsmaczniejsze słodycze w Ferrero i mieć swój udział w ich produkcji? Szukamy chętnych osób do pracy w Ferrero Polska w Belsku Dużym koło Grójca. Atutem naszej oferty pracy jest dobre wynagrodzenie zawsze płatne na czas oraz zorganizowany dojazd do pracy z wielu miejscowości. Aplikuj, czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 17,27- 20,24 zł brutto/godzina
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • transport do zakładu pracy z wybranych miejscowości Radom, Warka, Opoczno, Przysucha, Drzewica, Grójec, Białobrzegi, Potworów
  • pakiet dodatków Randstad Plus dla każdego pracownika Randstad: karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

zadania

  • lekka praca przy pakowaniu i przepakowywaniu słodyczy
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (8godz.) lub 4-bryg. (12godz.)
  • zręczności
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cie nauczymy!