operator/-ka produkcji, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667 966 887
numer referencyjny
/107/11/2018/PP - 54970

opis stanowiska

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Szukasz nowych wyzwań i szansy na rozwój zawodowy?

Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe doświadczenia? Pracuj dla lidera w branży automotive. Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj! Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły naszej oferty.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (również możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta)
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premię za pracę w systemie 4-brygadowym
  • dofinansowanie do posiłków
  • bezpłatny transport
  • szybkie przejście w struktury firmy
  • pracę w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia

zadania

  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi klienta
  • obsługa robotów przemysłowych
  • nadzór nad pracownikami
  • odpowiedzialność za uzupełnienie materiałów na produkcję w systemie Kanban

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wykształcenie techniczne)
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
  • gotowości do nauki
  • znajomości podstaw mechaniki i automatyki przemysłowej
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziana umiejętność obsługi robotów oraz znajomość narzędzi i systemów takich jak: 5S, ISO/TS.