operator/-ka wózka widłowego, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667966887
numer referencyjny
/568/10/2018/PP - 54722

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie super ofertę pracy! Pracuj w prężnie rozwijającej się firmie kanadyjskiej z branży automotive. Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie, wypłatę zawsze na czas oraz atrakcyjne benefity.

Nie czekaj, aplikuj już dziś.

oferujemy

  • stałą stawkę godzinową 18,63 zł brutto i premie miesięczne 440 zł brutto
  • premię urlopową i świąteczną
  • dodatkowe benefity:
  •  Dofinansowanie do przewozów pracowniczych
  •  Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  •  Karty Multisport i pikniki pracownicze
  •  Nagrody pieniężne za szczególne zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie z branży motoryzacyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

zadania

  • zasilanie linii produkcyjnej, prace na magazynie
  • załadunek/rozładunek
  • przestrzeganie zasad magazynowania i przemieszczania wyrobów na magazynie
  • kontrola dokumentacji magazynowej
  • kontrola stanów magazynowych

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego
  • doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego (mile widziane)
  • znajomość zagadnień związanych z magazynowaniem, przepływem materiałów